No item elements found in rss feed.
 
 
Naszą pasją jest żeglarstwo. To ta dziedzina rekreacji spowodowała powstanie Biura Turystycznego „Kliper”. Wiele lat organizowaliśmy obozy sportowe dla młodzieży, z którą to przemierzaliśmy przepiękną krainę polskich jezior. Letnie miesiące spędzaliśmy na wodzie w pełnym oblężeniu uczestników obozu, którzy tylko wymieniali się między turnusami. Wówczas zapewnialiśmy naszym obozowiczom nie tylko transport tam i z powrotem ale pełne zaplecze noclegowe i żywieniowe, pamiętając o bezpieczeństwie i rozrywce. Jako wytrawni żeglarze posiadający ogromne doświadczenie chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą. Z dumą i ogromną przyjemnością patrzyliśmy jak kolejne młode osoby zaczynały dzielić naszą pasję.

Jednak firma, idąc z duchem czasu i z uwagi na zmianę trendów podróżniczych zmieniła nieco formę działalności, i jak już Państwo wiedzą w głównej mierze jesteśmy firmą transportową. Jednak żeglarstwo pozostało i pozostanie już na zawsze naszym hobby, do którego wracamy tak często jak to tylko możliwe. Jako właściciele żaglówek chcielibyśmy zaoferować usługi również w tym zakresie. Chętnie wyczarterujemy nasze jachty, użyczymy ośmiometrowej, podłodziowej lawety do przewiezienia, a jeżeli tylko będą Państwo sobie tego życzyli zorganizujemy kompleksowo transport łodzi i uczestników wyprawy.


Żeglarstwo daje wiele przyjemności i satysfakcji z czynnego spędzania wolnego czasu. Daje poczucie wolności. Serdecznie zachęcamy do tego rodzaju wypoczynku.